Sık sorulan sorular

Aklınıza takıla bilecek soruları biz sizler için açıkladık 🙂

Genel Sorular

Servisiniz Ücretsizmi?

Kütahya Altan Bilgisayarlı halı ve yorgan yıkama, kurulduğu günden bugüne daima ücretsiz servis ilkesiyle hareket etmiştir ve bundan sonrada böyle devam edecektir ama tek halı ve paspas siparişleri için alt ödeme eşiğimiz bulunmaktadır.

Kredi Kartıyla Kapıda ödeme yapabilirmiyim?

Elbette. Taşına bilir kredi kartı makinemizle ödemelerinizi fiyat farkı yada komisyon olmaksızın kapınızdan ödeye bilirsiniz.

Halılarım nasıl yıkanıyor?

halılarınız önce halı toz alma makinemizden geçirilerek, toz ve parçaçacıklardan arındırılır ve daha sonra bilgisayar yazılımı destekli 14 fırçalı masa tip yıkama makinemizle hem halı altı hemde halı üstü özenle yıkanır-temizlenir.

Ürünleriniz Çevreye saygılımı?

Kapımızdan giren her ürünün çevreye ve insana saygılı ürünler olmasına özen gösteriyoruz. bu maliyetlerimizi artırmasına rağmen ihtiyaç olarak değil mecburiyet olarak görmekteyiz.

Size halılarımı yıkatmaktan menun kalacakmıyım?

Çalışanlarımızın uzun süreli bizlerle birlikte olmasına dikkat ediyoruz ve kurumsallığa önem veriyoruz. Halı yıkama sektörünü yakındna takip ederek en kaliteli hizmeti vermek için sürekli kendimizi geliştirmeye ve eğitmeye çalışıyoruz.

Halılarım nasıl kurutuluyor?

Fabrika binamız içerisinde özel dijital nem alma makinesi ile donatılmış hava ve ışık geçirmez odamızda halılarınız 24 saat içerisinde kurutma işlemine tabi olmaktadır.

Yapılan yorumları okudum?

Firmamız kurumsallaşmanın önemini erken dönemde kavramış ve müşteri iletişimine önem vermiştir. Biz her nekadar aynı sektörde faaliyet gösteren firmaların kaliteyi artıracağına inansakta çoğu zaman internette firmamız için yapılan kötü yorumda bulunanları müşteri havuzumuzda hizmet verdiğimiz kişiler olmadığını görüyoruz. o nedenle sıloganımız firmamız 24 saat müşterilerimizin denetimine açıktır şeklindedir. sizde bir kahvemizi içip paylaştığımız resim ve videoların gerçekten bizlere ait olduğunu kendi gözlerinizle göre bilirsiniz.