Altan Halı Yıkama

Sadece Halı Yıkama İçin Kendi Binası

Kütahya Altan Bilgisayarlı Halı, yorgan ve uyku seti yıkama hizmetlerine başlama fikrimiz. Büyük şehirlerde gördüğümüz. bilgisayarlı halı ve yorgan yıkama makinalarının neden Kütahyamızdada olmadığı üzerine yaptığımız beyin fırtınası üzerine bu son teknoloji bilgisayar destekli yıkama hizmeti veren makinaları bünyemize katmamız sonucu ortaya çıkmıştır. halı yıkama kütahay denildiğinde ilk akla gelen kurumsal firmalardan biri olmamız bizleri ayrıca gururlandırmaktadır. özel dijital kurutma odamızla halılarınızda tam kuruluk sağlanırken. paketleme sonrası. naylon poşet yerine kumaş hurçlarda halılarınız sizlere teslim edilmektedir. ücretsiz servis için TELEFON: 230 00 58 den bizlere ulaşa bilirsiniz

Misyonumuz

Misyonumuz. Kütahya mızda yaşayan değerli dostlarımıza kaliteli hizmeti hesaplı fiyata suna bilmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Kütahya halı ve yorgan yıkama sektörüne kazandırdığımız bilgisayar destekli yıkama hizmetimizi, son teknolojileri ve sağlıklı ürünleri takip ederek devam ettirmektir.

Halılarınızı Kendi Halımız Gibi Yıkıyoruz.

Ücretsiz Servis

Kurumsal Değerlerimiz

Kendi aile ve çocuklarımız için Kullandığımız ürünlerle sizin halılarınızın temizlik ve hijyeni için çalışıyoruz. Doğa dostu olmayan hiç bir ürün fabrikamızın kapısından kesinlikle giremez

  • İnsan Dostu Ürünler: kullandığımız tüm ürünler insan dostu olan ürünlerdir. Kabul ediyoruz bu ürünler daha pahalı ama hiç birşey sağlık ve temizlikten daha önemli değildir.
  • Çevre Dostu Ürünler: Fabrikamızın kapısından giren tüm ürünler, mutlaka çevre dostu ürünlerden oluşmaktadır. atık sular bile doğaya bırakılmayıp arıtma tesisimizde çözündürülerek saflaştırılmaktadır.